59 TL’lik oyun kısa süreliğine 2.95 TL oldu!

tarafından
101

59 TL’lik oyun kısa süreliğine 2.95 TL oldu!

Oyuncuların çok sevdiği Steam indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. 7 Ekim 2014 tarihinde piyasaya sürülen hayatta kalma – korku yapımı Alien Isolation, bir süreliğine yüzde 95 indirim eşliğinde Steam mağazasındaki yerini aldı.

Steam indirimleri için sıradaki durak Alien Isolation oldu

Birinci şahıs nişancı (FPS) kategorisinde yer alan oyun, The Creative Assembly tarafından geliştirildi. Dağıtımcılığını Sega’nın üstlendiği Alien Isolation, toplam 13 birincilik ödülü ve 1 ikincilik ödülü kazandı.

Oyunun hikayesi 15 yıldır kayıp olan uzay aracı Nostromo ile başlıyor. 5475 gün sonra tesadüfen bulunan bu araç, Sevastopol isimli bir istasyona incelenmek üzere götürülüyor. Bu ticari uzayı aracı, Amanda Ripley’in annesi hakkında birçok sırra sahip.

Steam indirimleri

Amanda’nın annesini neden kaybettiğini bulmak amacı ile çıktığı keşif yolculuğu etrafında şekillenen hikaye, bir kaza sonucu keşif ekibinin birbirinden ayrılmasına neden olur. Ana karakterimiz ise Sevastopol bölgesine girmeyi başarır.

Ne yazık ki uzay canavarları ile baş başa kalan Amanda, bu andan itibaren hayatta kalmak için ne gerekiyorsa onu yapmalıdır. Genel olarak yüksek puanlar ve olumlu yorumlar alan yapım, 2 gün boyunca 2.95 TL karşılığında satın alınabilecek.

Alien Isolation

Alien Isolation için hazırlanan Steam sayfasına “buradan” ulaşabilirsiniz. Son olarak oyuncuların Steam indirimleri için beklediği büyük haberler, yaz sezonundan önce duyurulabilir.

İlerleyen günlerde bu tarz haberleri paylaşmaya devam edeceğiz. Henüz yaz indirimleri hakkında resmi bir açıklama mevcut değil. Bu indirim için neler düşünüyorsunuz? Sizce başka hangi oyunlar bu tarz indirim haberleri ile gündeme gelmeli?

Bir önceki yazımız olan PUBG, Counter Strike’ı andıran bir özellik getiriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.