233 TL değerinde 8 Android oyun ücretsiz oldu!

tarafından
32
233 TL değerinde 8 Android oyun ücretsiz oldu!

Google Play, kısa süreliğine ücretsiz android oyun kampanyalarına devam ediyor. Sizler için bu 8 oyundan en iyi beş tanesini kısa bir şekilde inceledik.

Her hafta sürpriz bir şekilde indirimler yapan Google Play, bu hafta biraz daha kısır bir indirim imkanı sunmuş.

Google Play indirim fırsatından en iyi 5 ücretsiz Android oyun

Öncelikle bilgilendirelim, listemizde yer alan ilk iki oyunun indirimi bu akşam bitiyor. Oyunlardan en önemlisi, korku bilim kurgu filmleri arasında önemli bir yere sahip Alien mobil oyunu, Blackout.

Alien: Blackout – İndirim bugün sona eriyor

Alien film serisi, bugün bile halen korkuyla izlediğimiz en önemli bilim kurgu yapımlarından biri. Play Store’da yer alan oyunu ise Editörün Seçimi etiketine sahip. Bu etikete sahip olan oyunlar genelde iyi bir oyuncu deneyimi sunduğu için seçiliyor.

android oyun, ücretsiz android oyun

Oyunda, normal oyun modunda bir uzay istasyonunda kalan son mürettebat olan Amanda oluyorsunuz. Yani oyunda birini kontrol etmek yerine Amanda Ripley olarak oynuyorsunuz.

Göreviniz, uzay üstüne iniş yapan bir ekibi Alien’ın saldırısından korumak ve onlarla birlikte bu kapandan kurtulmak. Üstün kontrol odasındasınız ve bazı kameraları görebiliyor, bazı kapıları açabiliyorsunuz.

Ekip üyelerini öldürmeden, hareket kontrolü ve diğer kameraların açılması gibi görevleri başarıp, Alien saldırısından kurtulmanız gerekiyor.

Doğrusu Android oyun dünyası için ilginç bir oynanışa sahip olan Blackout, evde sıkıldığımız bu günlerde denemeye değer. Oyunun liste fiyatı 2,99 TL. Bugün indirimi sona erecek olan oyunu buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 105 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.