2019’UN İLK TÜRKÇE RPG OYUNU VALHALLA ONLINE YAYINDA!

valhalla online

İsmini Valhalla efsanesinden almış olan, PC ve Web üzerinden oynanabilecek olan Valhalla Online Kapalı Beta dönemini başarıyla tamamladıktan sonra Türkiye’de yayınlanmaya başladı! Yoozoo Türkiye ofisi tarafından tamamen Türkçe olarak yerelleştirilen ve oyunseverlere oldukça eğlenceli bir PVP deneyimi yaşatmaya hazırlanan Valhalla Online, yeni nesil bir web tabanlı aksiyon RPG olarak karşımıza çıkıyor.

1 aylık ön kayıt ve beta sürecini başarıyla geçiren Valhalla; MMORPG tarihinde henüz görülmemiş oyun içi sınıf değiştirme olanağı, ekipman çeşitliliği ve üretimi, detaylı yetenek ve rün sistemi ile başarının yalnızca yükleme ve oyunda vakit geçirme ile elde edilmediğini gözler önüne seriyor.

Valhalla Online

Valhalla Online Oyun Görüntüsü

Çok sayıda oyun içi görev, zengin içerik ve PVP alanları ile oyunculara, oyunda oldukları süre boyunca dolu dolu zaman geçirtecek. Elmas Madeni, Muhafız Madeni gibi elde edilmesi güç nesneleri barındıran özel etkinlikler de heyecanın dozunu en üst seviyeye taşıyor.

Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında sunucu 7 gün etkinlikleri geliyor. Her güne özel görev etkinliklerinin yanı sıra özel zindanlara ait görevler mevcuttur. Sıralama ve yükleme etkinlikleri ile birlikte düzinelerce ödül dağıtacak oyun bu konuda oldukça iddialı görünüyor.

Tüm bu özelliklerin yanında, özel yetenek animasyonları ve yakınlaştırma özelliği gibi yeni eklentilerde mevcut. Oyunculara daha gerçekçi bir oynanış hissi sunulması hedefleniyor.

Bu yazımızı da inceleyin !
Valhalla Online

Valhalla türkçe olarak yayınlanan resmi sitesinde ( vo.gtarcade.com ) oyun ile ilgili tüm rehber içeriği, göselleri ve aktuel haberleri bulmak mümkün.

Aksiyon oyunlarına ilgi duyan ve yeni nesil RPG oyunu Valhalla’ı denemek isteyen tüm oyun severlerin 18 Şubat 2019 tarihinde açılacak Odin sunucusu ile birlikte mücadelenin tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

YOOZOO Hakkında

Eski adıyla Youzu Interactive olarak bilinen YOOZOO Games, oyun yapımı ve yayıncılığı üzerine yoğunlaşmış uluslararası bir online oyun şirketidir. Şanghay’da bulunan merkezinin yanı sıra Londra, Berlin, Hong Kong, Singapur, İstanbul ve diğer birçok dünya şehrinde ofisleri bulunmaktadır. 2009’da kurulmasından sonra YOOZOO, birçok başarılı oyun yayınlamış ve küresel çapta bir oyun yayıncısı haline gelmiştir.

Resmi Web Sitesi: http://www.yoozoo.com
Global Oyun Portalı: https://www.gtarcade.com

Valhalla Online Tanıtım Videosu

Diğer oyun inceleme yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası