2018 En İyi 5 Survival Oyunu

en iyi 5

Subnautica Survival Oyun

Subnautica, uzun zaman süren beta sürümünden sonra, 2018 yılında kararlı sürüme geçiş yaptı. Oyun, aurora adlı uzay gemisi ve mürettebatının keşif amacı ile 3.seviye bir okyanus gezegenine yolculuk etmesi ile başlıyor. Bu gezegende daha önce yaşamış olan uzaylıların savunma sistemleri ile uzay gemisi düşürülüyor ve mürettebatın bir kısmı kaçış kapsülleri ile gemiden sağ salim çıkıyor. Bu mürettebatlardan biride biziz ve gezegende yeni canlı keşifleri yaparak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Subnautica, değişik survival yapısına inanılmaz bir hikaye ekleyerek, başarılı bir yapım olarak adını duyurdu.

Subnautica’nın derin incelemesi için Subnautica Survival Oyun İncelemesi yazımıza göz atabilirsiniz.

Subnautica Steam : https://store.steampowered.com/app/264710/Subnautica/

The Long Dark Survival Oyun

William Mackenzie adlı pilotun, eski eşinin ricası üzerine başlıyor The Long Dark. Fırtınalı havada ıssız bir yere uçak ile gitmeye kalkışan çift, uçakta oluşan bir arıza yüzünden düşüyor. Bu olaydan sonra William kaza bölgesinde uyanıyor ve eşini aramaya başlıyor. Zor hayatta kalma mücadeleleri ile hikayenin birleştirilmesinden oldukça detaylı ve zevkli bir yapım çıkmış.

The Long Dark derin incelemesi için The Long Dark İncelemesi adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

The Long Dark Steam : https://store.steampowered.com/app/305620/The_Long_Dark/

Rust Survival Oyun

Rust

Güncel grafikleri ve klasik hayatta kalma yapısı ile geleneksel survival tadını yaşatıyor rust. Kendinize ait evler, aletler ve yapılar yaptığınız oyunda iyi bir role-play hakim.

Rust Sistem Gereksinimleri – Rust Kaç GB ? isimli konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Rust Steam : https://store.steampowered.com/app/252490/Rust/

This War Of Mine Survival Oyun

This War Of Mine, savaşlarda halkın geçirdiği kötü deneyimleri yaşatan survival tarzında bir oyun. Fakat bu oyun sanki sadece oynayıp eğlenmek amacı ile değilde, insanlara gerçekleri göstermek, üzmek adına yapılmış. Oyunda aldığınız zor kararlar, sizi derin bir vicdan azabına zorlarken, eşya toplama sırasında yaşadığınız gerilim kalp ritmini arttırıyor adeta.

This War Of Mine Steam : https://store.steampowered.com/app/282070/This_War_of_Mine/

The Forest Survival Oyun

The Forest

The forest, klasikleşmiş survival deneyimine başarı ile korku temasını yerleştirmiş başarılı bir yapım. Uçak kazası ile ıssız bir adaya düşükten sonra, sizinle beraber düşen bavul ve diğer eşyaları kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Geniş craft sistemi ile uzun ve keyifli bir deneyim sağlıyor. Bunun dışında bahsettiğimiz gibi ormanda bulunan çeşitli yaratıklardan kaçarak canlı kalmaya çalışıyorsunuz, ki bu da oyunu aynı zamanda korku temalı hale getiriyor.

The Forest Steam : https://store.steampowered.com/app/242760/The_Forest/

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası