115 TL değerinde 13 Android oyun ücretsiz oldu!

tarafından
38
115 TL değerinde 13 Android oyun ücretsiz oldu!

Evde daha fazla zaman geçirdiğimiz bu günlerde Google, ücretsiz Android oyun fırsatlarıyla daha fazla karşımıza çıkmaya başladı. 

Kısa süreliğine ücretsiz olan 115 TL değerinde 13 oyunu bu listede bir araya getirdik. Bu oyunlar arasından en iyi beş tanesini ise sizler için inceledik. 

Play Store indirim fırsatından en iyi 5 ücretsiz Android oyun

Google Play bazı oyunları kısa süreliğine ücretsiz yapsa da, bunların hepsi oynanabilir düzeyde olmuyor. Özellikle fazla talep görmeyen oyunları bu listeye alan Google, bu fırsatların arasına keşfetmeye değer oyunlarda serpiştiriyor. 

Idle Train Station Tycoon : Money Clicker Inc.-4 günlüğüne ücretsiz

Adı üstünde, bir tür Tycoon oyunu olan Idle Train Station, Türk oyun firması olan MEDU tarafından yapılmış ücretli bir Android oyun. Bu yüzden de oyunda Türkçe dil desteği mevcut. 

Bir tür ekonomik simülasyon oyunu olan Tycoon oyunları, şimdilerde daha çok mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun basit bir kurguya sahip. İstasyon kuruyor, tren alıyor daha çok para kazandıkça trenleri geliştirebiliyorsunuz. 

android oyun, ücretsiz android oyun

İlk başta kısa bir sürede olsa bir asistan karşınıza çıkıyor ve size oyunu nasıl ilerletmeniz gerektiğini öğretiyor. Ancak sürekli olarak bir şeylere basmanız, örneğin tren istasyonuna gelen yolcuları almak için otobüse tıklamanız gerekiyor. 

Buna karşılık çevrimdışı olduğunuzda da istasyonlarınız para kazanmaya devam ediyor. Bu eğlenceli Türk yapımı oyunu buradan indirebilirsiniz. 

Koca Ayak arayışı – 21.99 (7 günlüğüne ücretsiz)

Amerika’nın ünlü Koca Ayak efsanesinden yola çıkarak hazırlanmış olan oyunda, gizemi çözmeye ve Koca Ayağı bulmaya çalışıyorsunuz. İipucu toplamak için birçok yeri dolaşmanız, tüm detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak bu oyunda ilerlemek gerçekten de kolay değil. 

android oyun, ücretsiz android oyun

Ücretsiz olarak sunulmuş olsa da, Android oyun ipuçlarını toplamak ya da haritada kolayca seyahat edebilmek için ücret talep ediyor. İpucu oyunlarına ilginiz varsa, Koca Ayak arayışı oyununu buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CS:GO kaynak kodları sızdırıldı! Valve açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.